Public Samp
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


servere samp romanesti 2013, servere samp romanesti, samp servere, servere samp, servere samp 2013
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter !

In jos 
AutorMesaj
Ovidiu
Vizitator




Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter ! Empty
MesajSubiect: Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter !   Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter ! Icon_minitimeDum Iun 22, 2014 6:48 am

Salutari . Eu sunt ownerul unui nou server de SA-MP ( Id meu de mess ovidiu_ionutz99 ) . Avem un gamemode frumos , insa nu va ramane acesta . Se cauta STAFF activ si serios si Scripter cu experienta . Ma puteti gasi la id de mess ovidiu_ionutz99 . Va astept pe server cu mare placere !
Sus In jos
Cerere Admin
Vizitator




Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter ! Empty
MesajSubiect: Re: Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter !   Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter ! Icon_minitimeDum Mar 01, 2015 6:40 am

As vrea sa vin eu ! Dar cum se numeste serverul ?
Aporpo, as vrea admin pentru ca am experienta. Pe un server am fost Admin 4 iar pe altul Helper 1
As vrea sa ma alegi pentru ca sunt un player bun si cu experienta !
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
 
Server SA-MP Nou Deschis . Se cauta staff si scripter !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Public Samp :: San Andreas MultiPlayer :: Servere SA:MP Romania-
Mergi direct la: